Minikler için eğlence Yeşilyurt’ta

13 Ağustos 2014 Çarşamba

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde, çocuklar için birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu "Mini Club" etkinliğinde, 30 Ağustos Cumartesi günü, Ağustos ayında doğan çocuklara doğum günü partisi düzenlenecek

minikler-icin-eglence-yesilyurtta

Yeşilyurt AVM’de yer alan Mini Club etkinliğinde Ağustos ayı boyunca miniklerin zihinsel yönlerini geliştirici ve eğitici interaktif oyunlar ve çalışmalara yer veriliyor.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ nin fast-food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Mini Club çocuk eğlencesi, Cumartesi-Pazar günleri saat:14.00 - 18.00 arasında.

Ağustos ayında Yeşilyurt AVM’ ye gelen çocukları yine birbirinden ilginç atölye faaliyetleri, rüzgar gülü yapımı, Hayvan maskesi yapımı, yüz boyama ve birbirinden eğlenceli etkinlikler bekliyor. Minikler, her pazar günü ise Kapla Atölyesi ve sosis balon yapımı ile eğlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri