Minikler tatili ANKAmall’da geçirdi

02 Kasım 2015 Pazartesi

ANKAmall’da çocuklara özel sihirbazlık gösterisi, çocuk atölyeleri, Minti Monti etkinlikleri düzenlendi

minikler-tatili-ankamallda-gecirdi

Hep canlı, hep sosyal aktivitelerle dolu ANKAmall, yine çocukları eğlendiren etkinliklere ev sahipliği yaptı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve seçim tatilini fırsat bilen çocuklar, ANKAmall’da gerçekleşen heyecan dolu gösterilerle coşkulu anlar yaşadı.


Keyifli ve rahat alışveriş imkânı sunan; yanı sıra sosyal aktivitelere de büyük önem veren ANKAmall, çocuklar için çok özel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’te başlayan ve 17.00’ye kadar süren sihirbazlık gösterisi heyecanlı anlar yaşatıyor. Gösteri esnasında sahneye davet edilen çocukların da gösteriye dâhil olması heyecanı doruğa çıkarıyor. Gösteriyi izlerken aynı zamanda kendilerini gösterinin içinde bulan çocuklar farklı bir deneyim de yaşıyorlar.


Minti Monti hem eğlendiriyor, hem eğitiyor
Heyecanlı gösteriler sürerken dileyen çocuklar Minti Monti alanında çocuk gelişimi uzmanları eşliğinde el becerilerini geliştiren etkinliklere de katılabiliyor. Cumartesi ve Pazar günleri kesip biçen, boyama yapan çocuklar anne babalarına rahat alışveriş yapma imkânı tanımış oluyor. Uzman eğitimciler tarafından yaratıcı çalışmalar yapan çocuklar da hem öğreniyor hem de eğleniyor. ANKAmall’da sihirbaz ve sahne gösterileri, tiyatro oyunları, yaratıcı Minti Monti atölyeleri Aralık ayının sonuna kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri