Minikler vücudun uyumunu Capacity’de öğrenecek

01 Ekim 2015 Perşembe

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity Alışveriş Merkezi küçük ziyaretçilerini hem eğlenceli, hem eğitici benzersiz bir etkinlikle buluşturmaya hazırlanıyor

minikler-vucudun-uyumunu-capacityde-ogrenecek

“Body Adventure” etkinliği ile 1 – 11 Ekim günleri arasında Capacity Alışveriş Merkezi’ne gelen minik ziyaretçilerini 3.5 metreyi aşan yüksekliği, 15 metrelik uzunluğuyla devasa bir insan vücuduna girip mideden bağırsaklara, dişlerden beyne uzanan eğlenceli bir yolculuğa çıkacak.


Minik ziyaretçiler, şişme insan vücudu ile replikalardan oluşan akciğer, kalp, göz, ağız yapısı ve dişler, mide, iskelet, sindirim sistemi, dolaşım sistemi, ince-kalın bağırsak, böbrek ve karaciğer gibi organları keşfedecekler, eğlenerek öğrenecek.


Tüm organların detaylı bir şekilde anlatılıp, vücudumuzla ilgili 100 ilginç gerçeğin bilgilendirilmelerinin yapılacağı ve görsel alanların oluşturulacağı bu eşşiz etkinlikte beyaz önlükleri ile minik ziyaretçiler kendileri için hazırlanan sertifikalarını almanın mutluluğunu yaşayacak. Atölye saatlerinde özel olarak tasarlanan “organlarımız nerede?” yeleklerini giyecek Capacity Alışveriş Merkezi’nin minik misafirleri, hafta sonu ise resim boyama ve oyun hamuru atölyelerinde eğlenceli saatler geçirecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri