Minikler yarışıyor

27 Ocak 2012 Cuma

Deposite Outlet, bünyesinde barındırdığı Deposite Çocuk Kulübü ile birlikte yetenekli ve şirin çocukları bulmak için çıktığı yolda ön elemeyi geride bıraktı. 3-12 yaş arası çocukların şirinliklerini ve yetenekleri sergiledikleri yarışmada eğlenceli anlar yaşandı. Birbirinden şirin ve yetenekli 24 finalistin yer alacağı yarışma finali ise yarın (28 Ocak) 14.00da İpek Tanrıyar sunuculuğunda Deposite Outlette gerçekleşecek.

minikler-yarisiyor
Deposite Outlette geçtiğimiz Pazar yine bol kahkaha bol eğlence vardı. Yetenekli ve şirin çocuklarını arayan Deposite Outlet ve Deposite Çocuk Kulübü, yarışmanın ön elemesini gerçekleştirdi. Neşe Erberk Ajans ve TRT Çocuk Dergisi gibi sektörde öncü kuruluşlardan kişilerin yanı sıra Sabah Gazetesi Yazarı Başak Çokan, Selçuk Kaya, Moda Fotoğrafçısı Yaşar Saraçoğlu ve Deposite Sanat Merkezi eğitmenlerinden oluşan jüriyi, minikler verdikleri cevaplarla gülmekten kırdı geçirdi. Deposite Sanat Merkezi eğitmenlerinden Erkan Ardıbatan ise Deposite Sanat Merkezi öğrencilerimizin ve Alışveriş Merkezi ziyaretçilerimizin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen ön eleme çok eğlenceli ve keyifli anlar yaşandı. Çok yetenekli çocuklar vardı. Geleceğin yetenekleri Deposite Sanat Merkezinden çıkacak. diyerek finale kalan 24 çocuğun arasından birincileri seçmenin oldukça zor olacağını söyledi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri