Mitsubishi şansı M1 Merkez Gaziantep’te

31 Ocak 2013 Perşembe

Şubat ayında M1 Merkez Gaziantep AVM’ye gidenler hem avantajlı alışveriş imkanı buluyor hem de Mitsubishi ASX kazanma şansına ulaşıyor

mitsubishi-sansi-m1-merkez-gaziantepte

M1 Merkez Gaziantep AVM’de 17 Şubat’a kadar aynı gün içinde toplam 100 TL alışveriş yapanlar, 2012 Mitsubishi ASX kazanma şansına sahip oluyor. M1 Merkez Gaziantep AVM, ayrıca 7 adet Samsung LCD TV ve 10 adet iPad tabletten birini kazanma şansı veriyor.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Mehmet Barın, “Sadece Gaziantep’in değil tüm bölgenin merkezi olarak her yaştan ziyaretçilerimizi ağırlıyor ve onlara araba kazanma şansı yanında keyifli bir ortamda avantajlı alışveriş, hoşça vakit geçirme imkanı da sağlıyoruz” diyor.

Özellikle 14 Şubat’ta çiftler için özel hazırlıkların yapıldığını belirten Barın ayrıca şunları söyledi: “AVM ziyaretçilerine 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gün boyu sevginin ve aşkın sembolü kırmızı gül dağıtılacak, canlı müzik etkinlikleriyle dans gösterileri de sergilenecek.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri