Moda dünyasına yeni yüzler

20 Haziran 2014 Cuma

Podyum dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden rahatsız olan üç isim; iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modacı Hakan Akkaya, bu kısır döngüyü kırmak için kolları sıvadı. “Model of Celebrity” yarışmasını düzenlemeye karar veren üçlü, yeni yüzler aramak için bir araya geldi. Her biri kendi mesleklerinde başarıya ulaşmış isimlerden oluşan Model of Celebrity ekibi, hem moda hem televizyon camiasına taze soluk getireceklerini söylüyor

moda-dunyasina-yeni-yuzler

Elemeleri Haziran ayında başlayıp finali Aralık ayında gerçekleşecek Model of Celebrity yarışması moda dünyasına yeni yüzler kazandırmak için Türkiye’nin pek çok ilinde seçmeler yapacak. Ünlü iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modanın dahi çocuğu olarak anılan modacı Hakan Akkaya tarafından düzenlenen Model of Celebrity, Türkiye’nin yeni yüzlerini seçmek için harekete geçti.

“Kendi ünlümüzü kendimiz yaratalım” mantığı ile yola çıkan üçlü, Kasım – Aralık ayında büyük finali gerçekleştirilecek yarışmanın finalistlerini Türkiye’nin pek çok ilinde dolaşarak seçecek. Her ilin en büyük alışveriş merkezinde yapılacak seçmelerde belirlenecek adaylar İstanbul’da düzenlenecek büyük final için yarışmaya hak kazanacak.

Yapılan seçmeler sonucunda “Model Of Celebritiy” yarışmasında birinci seçilecek erkek ve kadın yarışmacıların da iş imkanları garantide. İletişim ve moda dünyasında yapılacak başarılı ve prestijli işlerde yarışma birincilerinin yerlerinin şimdiden hazır olduğunu belirten Özgür Aras, Banu Noyan ve Hakan Akkaya, kendine güvenen herkesi yarışmaya çağırıyor. 

“Model Of Celebritiy” ilk elemesi yarın (21 Haziran) İstanbul Metro City Alışveriş Merkezi’nde olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri