Moda dünyasının kapıları yeni tasarımcılar için açılıyor

30 Eylül 2013 Pazartesi

Geleceğin modacılarını keşfeden “Dream Style Tasarım Yarışması” yeni tasarımcılarını arıyor

moda-dunyasinin-kapilari-yeni-tasarimcilar-icin-aciliyor

“Bu Terlik Bir İşe Yaramaz Bu Elbiseyi Artık Giyemem Ayakkabım Eskidi Eski Çorap ve Dergilerden Çanta Yapabilir miyim? Doğaya Verilen Zararı Ben Nasıl Azaltabilirim?” Gibi Soruların Cevaplarını, Dream Style Tasarım Yarışmasına katılan Tasarımcılar Verecek.

Kullanılmayacağını düşündüğümüz eskimiş ve atık malzemeler amatörler tarafından modaya uygun ve çok beğenilen ürünler haline gelebiliyor. Çevko ve Marmara Park Alışveriş Merkeziişbirliğiyle düzenlenecek Dream Style Tasarım Yarışmasında bu konuda becerisi ve yaratıcılığı olan amatör moda tasarımcıları keşfedilecek.

Herşey hayal etmekle başlar... Gelecekte ünlü bir modacı olma hayali kuran amatör tasarımcılara açık Dream Style Tasarım Yarışması’nın 4.’sübu yıl da Banu Noyan Organizasyon Ofisi organizasyonu ile gerçekleşecek. Adaylar, atık malzemelerin geri dönüşümle kazandırılması konusunda toplum bilinci yaratmak üzere, tema olarak “doğa ve geri dönüşüm konseptini içeren çalışmaları”hazırlayarak yarışmaya katılabilecekler.

Yarışmanın büyük final jürisinde; Akademisyenler, moda tasarım ve basın dünyasının seçkin isimleri yer alacaklar. Geçtiğimiz yıllarda dikkat çeken tasarımcıların aldıkları derecelerle kariyerlerinde önemli bir yer eden Dream Style başvuruları 30 Ekim 2013 tarihlerine kadar yapılabilecek.

Ön elemeyi geçerek büyük finalde yarışmaya hak kazanan tasarımlar Marmara Park AVM ev sahipliğinde 7 Aralık’ta büyük ve görkemli bir finalle jürinin beğenisine sunulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri