Moda etkinliği Forum Çamlık’taydı

02 Ekim 2013 Çarşamba

Forum Çamlık, Forum Fashion Week kapsamında geçtiğimiz günlerde birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı

moda-etkinligi-forum-camliktaydi

Fashion Week kapsamında düzenlenen etkinlikte moda severler Forum Çamlık’ buluştu. Etkinlikte ziyaretçiler moda tasarımcısı Cemil İpekçi ve sunucu Özlem Yıldız’la moda ve stil üzerinesohbet gerçekleştirdi.

Forum Çamlık’ta 28 Eylül Cumartesi günü tasarımcı Cemil İpekçi, Forum Çamlık ziyaretçileriyle sohbet gerçekleştirdi. Moda ve stil üzerine gerçekleşen sohbette İpekçi, stil ipuçları ve sezon modasına dair önerilerde bulundu, dinleyicilerin modaya dair sorularını yanıtladı.

29 Eylül Pazar günüyse oyuncu ve sunucu Özlem Yıldız, ziyaretçilerle bir araya gelerek moda ve stil üzerine sohbet etti. Yıldız, 2013 Sonbahar-Kış sezonu için örneklerle kombin önerileri sundu.
İndirimli alışveriş keyfi Forum Çamlık’ı sardı

Ayrıca, 28 Eylül Cumartesi günü gerçekleşen ‘Alışveriş Gecesi’ kapsamında birçok marka Forum Fashion Week’e özel indirimler, fırsatlar ve kampanyalar düzenledi.  Ziyaretçiler ürünlere sürpriz indirimlerle sahip oldu.

Forum Çamlık ziyaretçileri bunun yanı sıra alışverişleri sırasında DJ Berna Öztürk’ün çaldığı şarkıları dinledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri