Moda haftası başlıyor

25 Eylül 2013 Çarşamba

Forum Çamlık, tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde 27-29 Eylül’de eşzamanlı olarak düzenlenecek Forum Fashion Week 2013 kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor

moda-haftasi-basliyor

Forum Çamlık, moda tasarımcısı Cemil İpekçi ve sunucu Özlem Yıldız’ı ağırlayacak. Ziyaretçiler aynı zamanda katılımcılarla moda ve stil üzerine söyleşi yapabilecek.

Bunun yanı sıra Forum Çamlık, ziyaretçilerine 28 Eylül’de ‘Alışveriş Gecesi’ etkinliğiyle özel indirim ve fırsatlar sunuyor.

28 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan etkinlikte Cemil İpekçi sitil ipuçları ve sezon modası hakkında dinleyicilerin sorularını cevaplayacak.

Alışveriş keyfi geceye uzuyor
28 Eylül’de gerçekleşecek ‘Alışveriş Gecesi’ kapsamında 18.00-23.00 saatleri arasında birçok ünlü markada Forum Fashion Week’e özel indirimler, fırsat ve kampanyalar sunuyor. Ayrıca ziyaretçiler alışverişlerini yaparkan DJ Berna Öztürk şarkılarıyla onlara eşlik edecek.

Özlem Yıldız ipucu verecek
Özlem Yıldız, 29 Eylül Pazar günü saat 16.00’da moda ve stil ipuçlarını paylaşacak. Yıldız, dinleyicilere 2013 Sonbahar-Kış sezonu için örneklerle kombin önerileri sunacak.

Ayrıca, birçok sokak sanatçısıysa Forum Çamlık ziyaretçilerine çeşitli gösteriler sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri