Moda rüzgarı Antares’te esiyor

27 Ekim 2014 Pazartesi

Geçtiğimiz ay bünyesine kattığı ulusal ve uluslararası yeni markalarla ‘Daha Çok Moda’ diyen Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ankara'da bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor

moda-ruzgari-antareste-esiyor

Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 10 Eylül'de açtığı yeni alanda moda, eğlence ve yaşam seçeneklerini ziyaretçileriyle buluşturdu. Giyimden kozmetiğe, yiyecekten dekorasyona, çocuktan spora yepyeni konseptlerin yer aldığı bir dünyayı misafirlerine sunan Antares AVM, şimdi daha önce Ankara'da hiç yapılmamış bir organizasyona imza atıyor.

Ziyaretçilerini modanın kalbine götürerek onları tüm dünyanın yakından takip ettiği trendlerle buluşturan Antares AVM, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu ünlü mankenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek ve markalarının çok özel koleksiyonlarının sunulacağı bir defilede kutlayacak.  Ankara moda rüzgârının Antares'te estiği aynı saatlerde, Sinan Akçıl defile esnasında vereceği mini konserle heyecanı yükseklere taşıyacak.

Elif Ece Uzun, Fatoş Kabasakal, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Yeliz Öney, Tuğba Altıntop ve daha birçok mankenin yer alacağı defile 30 Ekim Perşembe günü saatler 19.00'ı gösterdiğinde yeni açılan alt katta gerçekleşecek.

Antares AVM, alışveriş keyfini, ‘Daha Çok Moda, Daha Çok Marka’ mottosuyla büyütmeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri