ModaCruz’un ilk pop-up mağazası açıldı

06 Ocak 2017 Cuma

İstanbul'un alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Forum, moda tutkunu kadınları akıllı alışverişin ve kız kardeşliğin gücünde birleştiren ModaCruz’un ilk pop-up mağazasına ev sahipliği yapıyor

modacruzun-ilk-pop-up-magazasi-acildi


Zengin marka karması ve farklı etkinlikleri ile moda tutkunlarının buluşma noktası Marmara Forum’da, lüksü demokratikleştiren akıllı alışveriş platformu ModaCruz’un ilk pop-up mağazası açıldı. ModaCruz’un pop-up mağazasında birçok lüks markanın ikinci el ayakkabı, çanta ve kıyafetleri sergileniyor. Beğenilen ürünler anında ModaCruz’un internet sayfası veya mobil uygulamasından satın alınabiliyor. ModaCruz pop-up mağazası, 29 Ocak gününe kadar Marmara Forum’da ziyaret edilebilecek.

 

Ünlü blogger’lar dolapları ModaCruz’da olacak

Marmara Forum’da açılan ModaCruz pop-up mağazada 7 Ocak Cumartesi eğlenceli bir etkinlik moda severleri bekliyor. Ünlü  moda ve kozmetik blogger’ları frenchos, makyajmidedin, zetfashion, chunlibeauty ve ecem.bayar’ın katılacağı etkinlikte blogger’lar takipçileri ve moda severler ile bir araya gelerek kendi dolaplarındaki ürünleri alanda sergileyecekler ve ürünlerin hikayelerini anlatacaklar. 7 Ocak Cumartesi 12.30- 14.30 saatleri arasında Marmara Forum’da ModaCruz pop-up mağazada gerçekleşecek etkinliğe tüm moda tutkunları davetli.

 

ModaCruz,  isteyen tüm kadınlara kendi dolaplarını oluşturarak, birkaç kez giyip kenara koydukları ya da etiketini bile çıkarmadıkları kıyafetlerini diğer ModaCruz kadınlarıyla paylaşma imkanı da tanıyor. Bu sayede kadınlar evdeki dolaplarını yepyeni bir iş potansiyeline çevirerek kazanç elde edebiliyor. Yarattığı paylaşma ortamıyla herkese kazandıran ModaCruz’un çatısı altında toplanan 1 milyondan fazla kadın kız kardeşliğin gücünden faydalanıyor. Ayrıca ModaCruz’da Demet Akalın, Başak Dizer Tatlıtuğ, Ece Erken, Deniz Akkaya, Gülşen gibi birçok ünlü ismin de dolabı bulunuyor.
Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri