Modanın kalbi Forum Aydın’da atıyor

27 Eylül 2013 Cuma

Forum Aydın, tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde 27-29 Eylül’de eşzamanlı olarak düzenlenecek Forum Fashion Week 2013 kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor

modanin-kalbi-forum-aydinda-atiyor

Forum Aydın’da düzenlenecek olan fuarda modacı Nur Yerlitaş, model Merve Büyüksaraç, Didem Taslan ve Ece Begüm Yücetan ziyaretçilerle buluşuyor.

Etkinlik kapsamında Alışveriş Gecesi kampanyasında ziyaretçiler indirimli ürünlerle buluşuyor. 18.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada bir çok ürün özel indirimlerle satışa sunulacak.

28 Eylül Cumartesi günü saat 19.30’da moda tasarımcısı Nur Yerlitaş, Forum Aydın ziyaretçileriyle sohbet gerçekleştirecek. Moda ve stil üzerine gerçekleşecek sohbette Nur Yerlitaş, stil ipuçları ve sezon modasına dair önerilerde bulunacak.

Mankenler Forum Aydın’da podyuma çıkacak
Birçok etkinliğin düzenleneceği Forum Aydın’da 29 Eylül Pazar günü saat 18.00’de defile gerçekleşecek. Defilede Merve Büyüksaraç, Didem Taslan ve Ece Begüm Yücetan podyuma çıkarak 2013 Sonbahar-Kış sezonunun en moda kıyafetlerini tanıtacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri