Modayı gülümseyerek yakalayın

20 Mart 2014 Perşembe

Her hafta Cuma günü farklı konu ve konuklarıyla ziyaretçilerinden büyük ilgi gören Agora Sohbetleri’nin Mart ayı ikinci konuğu Moda Tasarımcısı Cansu İncesu oldu

modayi-gulumseyerek-yakalayin

Birçok ünlü markanın görsel ve moda tasarımcısı olarak çalışan Moda Tasarımcısı Cansu İncesu, Agora Sohbetleri’nin Mart ayı ikinci konuğu oldu. İncesu, kariyerine tiyatrolarda kostüm tasarımcısı ve kendi koleksiyonunu tasarlayarak devam etmekte. Keyifli geçen sohbette İncesu, moda kavramının nasıl doğduğunu, giyinmenin tarihini ve giydiğimiz kıyafetlerle nasıl mesajlar verdiğimizi anlatarak gelen ziyaretçileri bilgilendirdi. İncesu, her insanın bir giyim tarzı olduğunu söyleyerek, kendimize aynaya baktığımız zaman gülümseyebiliyorsak o zaman doğru giyim tarzımızı oluşturduğumuzu anlayabileceğimizin altını önemle çizdi.

Dengeli diyet ve sağlıklı zayıflama hakkında bilinmesi gerekenler
Agora Sohbetlerinin Mart ayı üçüncü konuğu 21 Mart Cuma günü saat 16.00’da “Dengeli
Diyet ve Sağlıklı Zayıflama” konusu ile Uzman Diyetisyen Deniz Berksoy olacak. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Uzman Diyetisyen Deniz Berksoy, iş hayatına 2008 yılının Mayıs ayında İstanbul, Ankara ve İzmir’deki alışveriş merkezlerinde yapılan, Lipton Yeşil Çay Tanıtım aktivitesinde görev alarak başladı. Daha sonra Üstün Yemekçilik ve Gıda Limited Şirketi’nde, Ankara’da Base Life Club Spor Merkezi ve  HDL Beslenme ve Diyet Danışma Merkezi’nde beslenme eğitimi ve danışmanlık hizmetleri vererek çalışmalarına devam etti.

Berksoy, kurucusu olduğu  merkezinde danışanlarına kilo verme, kilo alma, hamilelik döneminde beslenme, çocukluk ve adölesan (genç) döneminde beslenme, hastalıklarda beslenme, yeme davranış bozukluğunda beslenme, spora özel beslenme ve benzeri konularda hizmet vermeye devam ediyor.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Agora Sohbetlerinin, alanında uzman konuklarla devam edeceğini belirtti. Noyan, Agora’nın 11’inci yıldönümüne özel 1 kişiye Mercedes CLA 200 AMG, 3 kişiye çift kişilik İspanya Rosa turu ve 3 kişiye İtalya Magico turu hediye edeceklerini de önemle vurgulayarak, İzmirlileri Agora’ya davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri