Model adayları M1 Gaziantep AVM’de ter dökecek

09 Ocak 2017 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM’de düzenlenecek olan Model of Celebrity yarışmasında model adayları ünlü modacı ve koreografların karşısında hünerlerini sergileyecek

model-adaylari-m1-gaziantep-avmde-ter-dokecek

M1 Gaziantep AVM’de “Sende Star Olabilirsin” sloganıyla düzenlenecek olan Model of Celebrity Türkiye 2017 Armağan Çağlayan, Banu Noyan ve Uğurkan Erez’in katılımıyla 22 Ocak’ta gerçekleşecek. Yarışmada seçilen adaylar, Türkiye finaline katılıp podyum dünyasına katılma şansı bulacak.

 

Etkinliğin son başvuru tarihinin 21 Ocak 2017 olduğunu söyleyen M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “16 yaş üzeri bay ve bayan adayların katılabileceği yarışmamıza 18 yaşından küçük adaylar aile izni ile katılabilecek. Adaylar 1 adet boy, 1 adet portre fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle yönetim ofisimize başvurabilecekler.” dedi.

 

Yarışmanın jürisinde ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, organizatör Banu Noyan ile koreograf Uğurkan Erez’in yer alacağını açıklayan Gizir, podyum dünyasına yeni isimler kazandırmayı amaçlayan yarışmada seçilen adayların diğer illerdeki adaylarla birlikte büyük finale katılma hakkı kazanacağını söyledi.

 

Daha önce de ev sahipliği yaptıkları Model of Celebrity elemelerine yoğun ilgi olduğunu anımsatan Sait Can Gizir: “Model of Celebrity Türkiye hem moda hem de televizyon dünyasına yeni isimler kazandırmayı amaçlıyor. Bölgemizden de yetenekli gençlerin bu fırsatı kaçırmamak için yarışmaya yine yoğun ilgi göstereceğini bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri