Model Of Celebrity 2016 heyecanı Eskişehir Espark'ta devam etti

16 Mayıs 2016 Pazartesi

Organizatör Banu Noyan'ın ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla koreograf Uğurkan Erez ve televizyoncu Armağan Çağlayan'la yola çıktığı Model of Celebrity 2016 elemeleri tüm hızıyla devam ediyor

model-of-celebrity-2016-heyecani-eskisehir-esparkta-devam-etti

 

Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfeden Model of Celebrity jürisinin son durağı Eskişehir Espark AVM'ydi.


Eskişehir ve çevre illerden gelen oyuncu ve manken adayı gençler jürinin karşısında yeteneklerini sergilemek için birbirleriyle yarıştı.


300'ü aşkın gencin katıldığı ön elemede 14 aday, jüriden tam not alarak yarı finale çıkmaya hak kazandı.
Espark AVM Müdürü Gökay Uzar ve geçtiğimiz yıl Model of Celebrity Kraliçesi seçilen Tuğçe Çelik de yer aldı.
 

Adaylar titizlikle incelendi
3 saat boyunca adayları tek tek inceleyen jüri üyelerinden televizyoncu Armağan Çağlayan, ekrandaki oyuncuların boylarıyla ilgili tartışma yaratacak açıklamalar yaptı. Ekranda uzun boylu oyuncu sevmediklerini söyleyen ünlü televizyoncu, "Bir dönem Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya'nın takoz kullanması çok konuşulmuştu. Biz ekranda çok uzun boylu oyuncu sevmiyoruz. Uğurkan Ağabey podyumda seviyor onları. Erkek çok uzun boylu olunca karşısına kadın oyuncu bulamıyoruz. Bayan uzunsa, erkek bulamıyoruz." dedi.


“Mankenlerimi aldınız star yaptınız”
Bu sözler üzerine araya giren Uğurkan Erez, "Benim bütün uzun boylu mankenlerimi alıp star yapıyorsunuz. Burak Özçivit, Tolgahan Sayışman, Kenan İmirzalıoğlu hepsi benim mankenlerimdi. Sizin starlarınız oldu" sözleriyle herkesi kahkahaya boğdu.


Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in yeni dönemin Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ı olduğu yakıştırmalarıyla ilgili de konuşan Erez, "Bu iş kilometre işi. Onlarda kilometrelerini tamamlamaları lazım ancak Türkan Şoray olunmaz, o zaten bir tane" dedi.


Çağlayan’dan ince gönderme
Armağan Çağlayan ise "Bir türlü kimin Türkan Şoray olacağına karar veremediler, bu ara herkeste Türkan Şoray olma derdi var" sözleriyle yeni neslin Türkan Şoray'ı olarak gösterilen Bergüzar Korel ve Fahriye Evcen'e gönderme yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri