Model Of Celebrity rüzgarı Konya’da esti

01 Nisan 2015 Çarşamba

Podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla yola çıkan Model Of Celebrity jürisi; koreograf Banu Noyan, iletişim danışmanı Özgür Aras ve ünlü modacı Hakan Akkaya Konya’daydı

model-of-celebrity-ruzgari-konyada-esti

M1 Merkez Konya AVM'de gerçekleşen elemelerde binlerce genç kız ve erkek, jüriye kendini beğendirebilmek için büyük çaba harcadı. Konya M1 Merkez AVM Müdürü Selçuk Koçak jüride yer aldı.

Elemelere işitme engelli Ali Sarp damga vurdu. Hakan Akkaya'nın Model of Celebrity'nin Gaziantep elemelerine katılan işitme engelli model Zehra Özbey'yi defilesinde podyuma çıkarmasından etkilenen Ali Sarp büyük alkış aldı.

Ünlü modacı Hakan Akkaya ise; “Zehra işitme engelli olmasına rağmen podyumda çok doğru yürüdü. Ali de öyle. İşitme engeli olmayan ancak duymasına rağmen ritim tutturamayan ve podyumda onlar gibi yürüyemeyen çok manken var. Zehra ve Ali herkese örnek olsun.” dedi.

Yoğun talep üzerine Konya'da gerçekleşen elemelere katılan binlerce kişi arasından seçilen 100 kişi, jürinin karşısında ter döktü. Seçilen 20 kişi finalde yarışmaya hak kazandı. Konya da şahane ağırlandıklarını belirtilen Jüri üyeleri “Etli ekmek bile yedik Hz. Mevlana’yı ziyaret ettik AVM yönetimine çok teşekkür ediyoruz şahane bir gün geçirdik, yeniden Konya’ya gelmek isteriz.” diyerek İstanbul’a döndü. Model Of Celebrity'nin yarı finali 17 Mayıs Pazar günü WOW Otel İstanbul'da yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri