Modern East Hadise ile açılıyor

17 Mayıs 2016 Salı

ECE Türkiye tarafından yönetilen Anadolu Yakası'nın yeni yaşam ve alışveriş merkezi Modern East, 19 Mayıs, Perşembe günü kapılarını ziyaretçilere açıyor

modern-east-hadise-ile-aciliyor

 

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşecek açılış törenin büyük sürprizi ise pop müziğin starı Hadise olacak. Mini konser ve imza günüyle açılışı renklendirecek olan Hadise'nin açılışa özel sürprizleri olacak.


Modern East Alışveriş Merkezi etkinlikleri, açılış günüyle sınırlı kalmayacak. Ziyaretçilerine her fırsatta eğlenceli ve sürpriz organizasyonlarla buluşturacak olan Modern East, 21 Mayıs Cumartesi Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, 22 Mayıs Pazar günü ise Süheyl-Behzat Uygur'u ağırlayacak.

Dört kat üzerinde 141 mağazası, bin 500 kişi oturma kapasitesine sahip geniş yeme-içme alanı, 36 kafe ve restoranı, terasları, hizmet ve eğlence üniteleri ve 3 bin araçlık otoparkı ile Modern East, Anadolu Yakası sakinlerinin yeni gözdesi olacak.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri