Mojee’den tatlı sürpriz

17 Eylül 2014 Çarşamba

Şölen’in yenilikçi lezzeti Mojee, kurban bayramı için raflardaki yerini alıyor. Şeker dünyasına farklı bir yorum getiren Mojee, şeker ile çikolatayı buluşturuyor. İçinde ve dışında ayrı tatlar barındıran Mojee, bu bayram misafirlerin favorisi olacak

mojeeden-tatli-surpriz
Şölen, kurban bayramını muhteşem bir lezzet ile karşılıyor. Şeker pazarında çığır açacak Mojee, kısa sürede vazgeçilmez tatlardan olacak.
 
Özellikle kadınların büyük beğenisini kazanacak olan Mojee’nin Havalı Serisi’nde, birbiriyle uyumlu “Nane-Çikolata”, “Karamel-Kahve” ve “Sütlü Tereyağlı-Çikolata” çeşitleri bulunuyor. Meyveli Seri’deki Karpuz-Çilek, Limonata-Kavun ve Frambuaz-Mandalina çeşitleri ise hafif lezzetleriyle özellikle gençlerin dikkatini çekecek. 
Mojee’nin Havalı ve Meyveli Serisi’ndeki ürünler 300 gramlık ambalajlarda 4,95 TL’den satışa sunuluyor. Ayrıca sadece bayram döneminde satış noktalarındaki Mojee standlarından istenilen miktarlarda paket yaptırmak mümkün. 

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri