Molfix’ten yeni bebeklere özel ürün

10 Ekim 2014 Cuma

Bebeklerin neşeli ve eğlenceli yüzü Molfix, Yenidoğan Bebek Bezi ile bebeklerde ilk 3 hafta boyunca oluşan göbek bağı hassasiyetine karşı ideal koruma ve bakım sağlıyor

molfixten-yeni-bebeklere-ozel-urun

Bebeklerin neşeli ve eğlenceli yüzü Molfix’in Yenidoğan Bebek Bezi, göbek bağı oyuntusuyla bebeklerin göbek bağı bölgesinin hava almasını sağlayarak ilk günden mükemmel koruma sağlıyor.

Bebeklerin sağlığı için özel üretilen Molfix Yenidoğan Bebek Bezi, göbek bağı düşene kadar dikkatle korunması gereken göbek bağı bölgesinin hava alarak daha hızlı iyileşmesini sağlıyor. Ayrıca Molfix Yenidoğan Bebek Bezi’nin prematüre doğan bebeklere özel olarak üretilen ‘Ekstra Küçük Yenidoğan’ çeşidi de bulunuyor.

Bebeklerin ideal bakımı için Molfix Sensitive Parfümsüz Islak Havlu,  Yenidoğan Bebek Bezi ile annelerin kurtarıcısı oluyor. Bebeklerin hassas tenine zarar vermeyen Molfix Sensitive Parfümsüz Islak Havlu, bebeklerin cilt temizliğinde rahatça kullanılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri