Moova’ya iki dalda ödül

06 Haziran 2013 Perşembe

Türkiye’nin en kaliteli sütü olma hedefiyle raflarda yerini alan Moova, iki dalda “Üstün Lezzet Ödülü”nün sahibi oldu

moovaya-iki-dalda-odul

Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün (International Taste & Quality Institude - iTQi) 1995 yılından bu yana her yıl düzenlediği lezzet ve kalite ödülleri nihayet Brüksel’de sahiplerini buldu. Peynir ve süt dalında tam yağlı süt ve Gouda peyniri ile yarışmaya katılan ve her iki dalda da Üstün Lezzet Ödülü’nü kazanan Moova ödülünü AB’nin başkenti olan Brüksel’de aldı.

Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından her yıl düzenlenen Superior Taste Award (Üstün Lezzet Ödülü) 120 ünlü Şef ve İçecek Uzmanından oluşan jüri ile tüketicilere yönelik gıda ve içecek ürünlerini bulundukları kategori içinde kendi özelliklerine değerlendiriyor.

Dünyaca ünlü gurmelerin kör testler sonucu belirlediği markalar arasına  giren Moova  sahip olduğu Superior Taste Award ödülüyle birlikte ürün ambalajlarında iTQi yıldızını 3 yıl boyunca kullanma hakkını da elde etti.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri