Motor sporları sahaya iniyor

02 Ekim 2013 Çarşamba

Mobil 1™ Tam Sentetik Motor Yağı, motor sporlarını sahaya indiriyor

motor-sporlari-sahaya-iniyor

Ücretsiz, online 3D oyun, Mobil 1 TM Racing Academy Advanced İstanbul’da canlı olarak ilk kez görücüye çıkıyor. Mobil 1TM Racing Academy Advanced oyunu, sunuculuğunu Ece Vahapoğlu’nun yaptığı özel etkinlikle İstanbul Cevahir AVM’de Türk oyun severlerle buluşuyor.

Yeni 3D yarış oyununda motor sporları sevenlere Jenson Button ve NASCAR® yıldızı Tony Stewart, yarış tüyoları ve eğitici bilgiler veriyor. Mobil 1TM ekibi tarafından geliştirilen Mobil 1TM Racing Academy Advanced (M1RAA) ücretsiz online yarış oyunu 4 Ekim Cuma günü Cevahir Alışveriş Merkezi’nde oynanacak.

Mobil 1 ekibi, daha önceki Mobil 1 yarış oyunlarının Türkiye’de büyük ilgi görmesi nedeniyle etkinlik için İstanbul’u seçti. Geçen yıl oynanan 732 bin 896 Mobil 1TM Racing Academy oyunuyla Türkiye, diğer tüm ülkelerin önüne geçti.

Mobil 1TM Racing Academy Advanced (M1RAA)
Geliştirilmiş ücretsiz online 3D oyun Mobil 1TM Racing Academy Advanced’ın oyuncularına Vodafone McLaren Mercedes Formula 1 pilotu Jenson Button ve NASCAR’dan Tony Stewart eğitici videolar aracılığıyla özel yarış tüyoları verecek. Pilotlar, oyunculara grid çıkışları, yarış çizgisini bulma ve sollama hakkında içerden tavsiyelerde bulunacak.

ExxonMobil, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Dijital Pazarlama İletişimi’nden sorumlu Nancy Daems  “Mobil 1TM’in bir önceki yarış oyunlarını oynayan oyuncuların yorumlarına dayanarak, ekibimiz Jenson Button ve Tony Stewart’ın özel yönlendirmeleriyle yarış pistini canlandırarak kullanıcının elde edeceği deneyimi maksimuma çıkarmayı hedefledi. Verdikleri tüyolar, motorsporları meraklılarına en iyilerden öğrenme şansı sunarak deneyimi maksimuma çıkarıyor” dedi.

Mobil 1TM Racing Academy Advanced, 4 Ekim Cuma günü İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde 11.00 – 22.00 saatleri arasında oynanabilecek. Yarışmaysa 17.00-20.00 arası gerçekleştirilecek. Oyunu ayrıca Mobil 1TM Facebook sayfasında ve Mobil 1 web sitesi www.mobil1.com.tr’de de oynayabilirsiniz.

Mobil 1TM motor yağı
Sentetik motor yağı markası Mobil 1TM, geleneksel motor yağlarından farklı olarak aşınma önleme teknolojisini içeriyor. Bu teknoloji, Mobil 1TM motor yağının otomobil üreticilerinin en katı standartlarını karşılamasını sağlamakta ve normal, hatta aşırı koşullar altında motor aşınmasına karşı üstün koruma sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri