Muazzez Abacı, 'Ferhat Göçer İle' Ankara'yı Salladı

20 Ağustos 2010 Cuma

Kentpark'tan canlı olarak yayınlanan 'Ferhat Göçer İle'nin son konuğu Muazzez Abacı oldu

muazzez-abaci-ferhat-gocer-ile-ankarayi-salladi

Kentpark'tan TRT ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve her geçen hafta reytingleri alt üst eden Ferhat Göçer İle programı, bu haftaki konuğu Muazzez Abacı ile herkesi ekranlara kilitledi. Güçlü sesi ve ses getiren açıklamalarıyla Muazzez Abacı, programı Kentpark'tan izleyen 2 bin 500 kişiyi ve ekrandan izleyen 8 milyon kişiyi adeta büyüledi. 4 haftadır başarı grafiğini artıran program ilgi doğrultusunda reklam kuşaklarını da arttırdı.

Keyfi bir hayli yerinde olan Muazzez Abacı, Ferhat Göçer ile sohbetlerinde ev sahibini terletti. Kendi hayatından, aşklarından, gündemin sıcak konularından bahsederken Ferhat Göçer konuğunu keyifle dinledi. Ferhat Göçer'in şarkılarıyla mest olan büyük sanatçı, övgü dolu sözleriyle program sahibini onurlandırdı. 2 muhteşem ses, birlikte söylediği nostaljik şarkılarla da büyük alkış aldı.

Programın bu haftaki konuğu ise Yüksel Uzel. Ramazana özel nostaljik gecelerle devam eden Ferhat Göçer, tüm izleyenlerini ekranlara davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri