“Mücevher’in Oscar”ı Türk markasına verildi

01 Eylül 2014 Pazartesi

250 milyar dolarlık lüks tüketim sektörüne yönelik her yıl düzenlenen, Luxury Lifestyle Awards 2014 ödülleri 29 Ağustos Cuma günü Londra’da düzenlenen ödül töreniyle verildi. Lüks mücevher kategorisinde ödülün sahibi Altınbaş oldu

mucevherin-oscari-turk-markasina-verildi

Dünyanın önde gelen lüks markalarının 2009 yılından bu yana ödüllendirildiği en prestijli yarışmalardan Luxury Lifestyle Awards’ ı bu yıl kazananlar, İngiltere’nin başkenti Londra’da, 29 Ağustos 2014 Cuma akşamı düzenlenen görkemli bir törenle açıklandı. 10 Avrupa ülkesinden, tüm kategorilerde en lüks segmentten markaların bulunduğu organizasyonda mücevher alanında Türkiye’den yarışan adaylardan Altınbaş, jüri tarafından birinciliğe layık görüldü.

Ödül tüm sektörün başarısı
Altınbaş CEO’su Ali Bulut törende gerçekleştirdiği konuşmada, altın ve değerli taş işleme geleneğinin Anadolu’da binlerce yıllık bir geleneğin devamı olarak bugün çok büyük bir sektöre dönüştüğünü belirterek, bu geleneği sürdüren bir marka olarak Altınbaş’ın hedefinin dünya pazarlarında lüks sektörünün küresel markaları ile rekabet etmek ve Türkiye’yi dünyada başarı ile temsil etmek olduğunu söyledi. Ödülün sadece Altınbaş’ın değil Türk mücevher sektörünün de başarısı olduğunu vurguladı.

Organizasyonda konuşan Luxury Lifestyle Awards yetkilileri, Altınbaş’ın özgün tasarımları ve kalitesinin yanı sıra, marka yönetim ve tüketiciye yönelik başarılı çalışmaları nedeni ile bu ödüle layık görüldüğünü belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri