Mudo'nun yeni Genel Müdür Yardımcısı kim oldu?

08 Ocak 2013 Salı

Mudo AŞ Mağazacılık Genel Müdür Yardımcılığına Deniz Ergen atandı

mudonun-yeni-genel-mudur-yardimcisi-kim-oldu

Deniz Ergen 1991-193 yılları arasında sermaye piyasalarında çalıştıktan sonra bankacılığa İnterbank'tan geçiş yaptı. 1993- 2000 yılları arasında İnterbank Bireysel Bankacılık ve Interyatırım İzmir Şubeleri Portföy Yöneticiliği, Denizbank İzmir Şube Portföy Yöneticiliğinin ardından Finansbank'ta 10 yıl boyunca Şube Müdürlüğü, Bölge Müdürlüğü, grup yöneticiliği ve son olarak Perakende Bankacılık'tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı yaptı.

Koç Üniversitesi ve Insead Üniversitesi Executive Finance programlarının ardından İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İşletme Mühendisliği yüksek lisans programını tamamladı. Son olarak Servotel Corporation Gayrimenkul geliştirme şirketinin satış operasyonlarını yönetiyordu.

Kaynak: Marketing TürkiyeGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri