Muhsin Bey M1 Merkez Gaziantep'e konuk oluyor

16 Ekim 2014 Perşembe

M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi düzenlediği farklı etkinliklerine şimdi de sinemaya yönelik etkinliğini ekliyor

muhsin-bey-m1-merkez-gaziantepe-konuk-oluyor

17 Ekim Cuma akşamı Gaziantep’in ilk Alışveriş Merkezi olan M1 Merkez Gaziantep AVM,  “Sanatın da Merkezi” oluyor. 18.30’da Kokteyl ile başlayacak program; 19.30’daki restore edilmiş yeni kopyasıyla “Muhsin Bey” filminin özel gösterimiyle devam edecek. Bu önemli sanat olayına usta sanatçılar Şener Şen ve Uğur Yücel ile yapımcı Abdurrahman Keskiner de katılarak seyirciyle özel gösterimde birlikte olacak.

M1 Merkez Gaziantep AVM’de 17 Ekim akşamı yapılacak özel gösterimin davetiyeleri “ Nar Sanat Derneği”nden temin edilebilecek. Bu özel gösterim, Umut Film, Tuğcan Otel ve Acarsan Holding’in katkılarıyla gerçekleşecek. Filmin yeni hali Umut Film tarafından yapıldı.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Tuncay Cingöz, “Bilindiği gibi her yıl Gaziantep’te Mayıs Ayı’nda yapılan Nar Film Festivali’ne M1 Merkez Gaziantep AVM olarak destek vermekteyiz. Gazianteplilere şimdide efsanevi “ Muhsin Bey” filminin restore edilmiş kopyesini unutulmaz sanatçılar Şener Şen, Uğur Yücel ve yapımcı Abdurrahman Keskiner ile birlikte seyretme imkanı sağlamış olmanın mutluluğu içindeyiz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri