Multi Development Türkiye ödül rekoru kırdı

15 Mayıs 2013 Çarşamba

Multi Development Türkiye, Avrupa ve Güney Afrika’nın en etkili pazarlama kampanyalarını ödüllendiren ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nde kazandığı 5 ödülle Türkiye’den en fazla ödülü kazanan şirket oldu. Forum Alışveriş Merkezleri’nin yaratıcısı, geliştiricisi ve yöneticisi Multi Development Türkiye, gerçekleştirdiği projeleriyle “Topluma Katkı Amaçlı Pazarlama”, “Halkla İlişkiler”, “Satış Promosyonları” ve “Gelişen Teknoloji” kategorilerinde ödüle layık görüldü

multi-development-turkiye-odul-rekoru-kirdi

Türkiye’de 10'u aktif, 6'sı inşaat ve geliştirme aşamasındaki Forum Alışveriş Merkezleri'nin yaratıcısı, geliştiricisi ve yöneticisi olan Multi Development Türkiye, alışveriş merkezi sektörünün ‘Pazarlama Oscar’ları olarak kabul edilen ICSC Solal Pazarlama Ödülleri’nden 5 ödül ile döndü. Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (ICSC) düzenlediği ve her yıl alışveriş merkezleri pazarlama yönetimi alanında en iyi ve fark yaratıcı projeleri ödüllendiren Solal Pazarlama Ödülleri (Solal Marketing Awards), 14 Mayıs’ta Londra’da gerçekleşen ICSC Avrupa Pazarlama Konferansı’nda sahiplerini buldu.

Multi Development Türkiye, tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi ‘Luis Figo Seni Forum Alışveriş Merkezleri’nde Seçsin, Hayallerin Gerçek Olsun’ ile Topluma Katkı Amaçlı Pazarlama kategorisi ve Wipe Out ile Satış Promosyonları kategorisinde ödül aldı.  

Marmara Forum ve Forum İstanbul’da gerçekleştirilen Sokak Sanatçıları Festivali ile Halkla İlişkiler kategorisi, Marmara Forum’da gerçekleştirilen QR Koridoru projesi ve Marmara Forum bünyesinde yer alan profesyonel eğlence stüdyosu Myforum ile Gelişen Teknoloji kategorisinde ödüllerin sahibi oldu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri