Multi Development Türkiye’ye yeni Pazarlama Direktörü

07 Mayıs 2013 Salı

Türkiye’de 2004’ten bu yana gerçekleştirdiği projelerle alışveriş merkezi sektörünün lideri konumunda bulunan Multi Development Türkiye’de Pazarlama Direktörlüğü görevine Binnaz Dinçer atandı

multi-development-turkiyeye-yeni-pazarlama-direktoru

10'u aktif, 6'sı inşaat ve geliştirme aşamasındaki Forum Alışveriş Merkezleri'nin yaratıcısı, geliştiricisi ve yöneticisi Multi Development Türkiye, kurumsal kadrosunu sektörün deneyimli isimlerinden Binnaz Dinçer ile güçlendirdi.

Liseyi İstanbul Amerikan Robert Lisesi’nde bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme eğitimi alan Binnaz Dinçer, on yıldan uzun bir süre ulusal ve uluslararası şirketlerde pazarlama alanında çalıştı. Ardından alışveriş merkezi sektörüne geçiş yapan Dinçer, 2009 yılında Multi Development ailesine katıldı.

Dört yıl boyunca Forum İstanbul Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Binnaz Dinçer, Mayıs 2013 tarihi itibarıyla Multi Development Türkiye Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi. İyi derecede İngilizce’nin yanı sıra Fransızca ve Almanca da bilen Binnaz Dinçer’in hobileri arasında tenis oynamak, seyahat etmek ve tarihle ilgilenmek bulunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri