Murat Boz Kulesite’de

29 Ağustos 2013 Perşembe

Murat Boz Konya’da 45 bin kişiye konser verdi

murat-boz-kulesitede

Yedigün Yaz Konserleri kapsamında birçok şehirde konser veren Türk pop müziği sanatçısı Murat Boz, Konya’da konser için Kulesite’deydi. Yaklaşık 45 bin kişinin katıldığı konser, iki buçuk saat sürdü.

Sahne performansı ile iki buçuk saat boyunca Konyalılara eğlenceli ve duygusal anlar yaşatan Murat Boz, Konya’da bulunmaktan çok mutlu olduğunu dile getirdi. Boz, konser öncesinde hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Yaz ayları boyunca birçok eğlenceli etkinliğe imza attıklarını paylaşan Kulesite Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Totan, “Konya’nın merkezi Kulesite’de yaz boyunca gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle şehrimizin kültürel hayatına katkı sağlamanın yanı sıra bölgedeki turizmi de canlandırdığımıza inanıyoruz. Hem Konyalılara hem de Konya çevresindeki misafirlerimize güzel bir yaz yaşattığımıza inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yine başarılı isimleri alışveriş merkezimizde ağırlamaya ve halkımız ile bir araya getirmeye devam edeceğiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri