Muratbey’dan yeni ürün

27 Şubat 2013 Çarşamba

Muratbey’in yeni ürünü Burgu Peynir, keyifli tüketimi ve sıra dışı tasarımı ile sofralarda yerini aldı

muratbeydan-yeni-urun

Muratbey’in burgu formundaki yeni lezzeti Muratbey Burgu, Türkiye’de ve dünyada bir ilk. Dünya üzerinde benzeri olmayan tasarımı ve lezzeti ile günün her saati tüketilecek keyifli bir atıştırmalık olarak sofralarda yer almaya başladı.

Süt ürünleri arasında besin değeri en yüksek olan peynir, aynı zamanda bol miktarda protein, mineral ve vitamin içeriyor. Çocukların sağlıklı gelişimi için önemli bir besin olan peynir, yetişkinlerin de günlük kalsiyum ve fosfor ihtiyacını karşılıyor.

Muratbey Burgu Peyniri ise günün her saatinde sağlıklı ve lezzetli beslenmek isteyenler için ideal. Okulda, işte, akşam arkadaşlarınızla film izlerken atıştırabileceğiniz Burgu Peyniri ile sağlıklı ve keyifli beslenmenin tadını çıkarabilirsiniz.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri