Mutfağın Şefi’nin üçüncü sayısı yayında

09 Ocak 2015 Cuma

Hayata geçirdiği projeleri kararlılıkla sürdüren Özhan Marketler Zinciri, Bursa'nın ilk ve tek yemek dergisi “Mutfağın Şefi”nin üçüncü sayısını yayınladı

mutfagin-sefinin-ucuncu-sayisi-yayinda

Özhan Marketler Zinciri, Mutfağın Şefi dergisinin üçüncü sayısını okuyucularıyla buluşturdu. Birbirinden özel yemek tariflerinden, sağlıklı beslenme önerilerine, mutfak sırlarından,  gözde mekânlara kadar birçok konuyu ele alan “Mutfağın Şefi”nin üçüncü sayısı da zengin içeriğiyle raflardaki yerini aldı.

Ünlü aşçı Ömür Akkor'un da aralarında olduğu 9 şef ile toplam 16 yazarın yer aldığı dergide, Arda Türkmen, Jean Nassar ve Yılmaz Almaz gibi yönetici şeflerin yanı sıra Özlem Vural, Burhan Can gibi yeni yazarların yemek tariflerine de yer verildi. “Gezen Anne”; Embiye Ülgen Gaziantep lezzetlerini kaleme alırken, İstanbul sosyetesinin ünlü simalarından Çiğdem Doğu'da Mutfağın Şefi okuyucuları için mutfağa girdi.

Diyetisyen Başak Kefeli'nin kilo vermek isteyen kişiler için başarı hikayelerini paylaştığı dergide, ekmek israfını önlemenin önemine vurgu yapıldı. Dört aylık periyotlarla yayınlanan derginin bu sayısında kapak konusu olarak balık yemekleri seçildi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri