Mutluluğa çağıran oyuncaklar Capitol’de

06 Ocak 2016 Çarşamba

Capitol Alışveriş Merkezi ve Mika-Der (Minik Kalplerle Elele Derneği) işbirliği ile gerçekleştirilen “Mutluluğa Çağıran Oyuncaklar Sergisi” tüm ziyaretçileri çocukluğuna davet ediyor

mutluluga-cagiran-oyuncaklar-capitolde

Ünlü isimlerin, kendilerinde iz bırakan oyuncaklarının yer aldığı ve her bir oyuncağın hikayesini kendi seslerinden anlattıkları sergi 21 Aralık – 31 Ocak 2016 günlerinde Capitol Muse Project’te sergileniyor. Yeni yılı, oyuncak fabrikası dekoru ile karşılayan Capitol, Mika-Der ile gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi ile ağır travma altındaki 40 çocuğun hayatla barışması amacıyla Tekirdağ Çerkezköy’de temeli atılan Çocuk Destek ve Rehabilitasyon Merkezi’ne destek olacak.


Sergi ziyaretçileri zamanda yolculuğa çıkarıyor
Bul yıl sizi çocukluğunuzun gülümseten anlarına götürecek olan Capitol Muse Project medya ve sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerine ev sahipliği yapıyor. Oyuncağının hikâyesini anlatan ünlü isimler arasında; Arzu Sabancı, Aykut Gürel, Ayşe Arman, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Behzat Gerçeker, Demet Sabancı, Dilek Hanif, Erol Evgin, Ertuğrul Özkök, Ferhat Göçer, Fuat Güner, İbrahim Büyükak, İclal Aydın, Jülide Ateş, Kenan Doğulu, Kürşat Başar, Murat Evgin, Nilüfer, Nükhet Duru, Oğuzhan Koç, Onur Baştürk, Özcan Deniz, Perran Kutman, Selçuk Yöntem, Saffet Emre Tonguç ve Zara gibi birbirinden değerli birçok isim bulunuyor. Ses kayıtlarını masalsı bir hale getiren Aykut Gürel ise oyuncağının sergileneceği bir diğer isim olarak sergide yer alıyor.


Sizi her şartta gülümseten oyuncağınızı anımsıyor musunuz?
“Mutluluğa Çağıran Oyuncak Sergisi”nde, bu değerli isimlerin çocukluk dönemlerine dair unutamadıkları oyuncakları ve o anlarla ilgili hislerini dile getirdikleri ses kayıtları ziyaretçileri çocukluğuna götürüyor.


Yeni bir yıla girerken, çocukluğumuzdaki saf ve mutlu anlarımızı anımsamak, çocukluğun değerli zamanlarına yolculuk yapmak, mutluluğu hissetmek ve çocuklarımızın geleceğine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen sergi, 31 Ocak gününe kadar tüm İstanbullularla buluşuyor. Oyuncaklar, Capitol’ün sanat galerisi Muse Project’te, çocukluğun renkli dünyasını hissettiren özel bir dekor içerisinde izleyicinin karşısına çıkıyor. Sergi, 31 Ocak gününe dek Capitol Muse Project’te gezilebilir.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri