n11.com’da alışverişe “aşk” karıştı

01 Şubat 2017 Çarşamba

E-ticaret platformu n11.com’un Sevgililer Günü’ne özel oluşturduğu kampanya sayfasıyla aşkını film tadında yaşayanlara özel aşk dolu hediye seçenekleri indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor

n11comda-alisverise-ask-karisti

Alışverişin uğurlu adresi n11.com, bu kez de âşıklara “uğur” getiriyor. Platformunda sunduğu sayısız hediye seçeneğiyle alışverişe aşk karıştıran n11.com’da, 30 Ocak-14 Şubat günleri arasında yüzde 11 indirim fırsatı sunuluyor. Leyla’sına Mecnun’una hediye alacaklara özel her güne bir kupon kampanyasıyla aşk dolu seçenekler sevenleri mutlu, cepleri rahat ettiriyor.

 

Yeni ayakkabılara yer açın

Bir de yetmez, beş tane, beş de yetmez yedi tane diyerek giden kadınların ayakkabı aşkına Sevgililer Günü’nde bir çift de benden olsun diyen Mecnunlar için düzenlenen kadın ayakkabı & çanta kategorisi, ayakkabılarını müzelik olana kadar giyen erkeklerin yardımına koşan erkek ayakkabı kategorisiyle yarışıyor.

 

Yüzüklerin efendisi

Aşkımız fantastik film tadında diyen çiftleri bekleyen takı kategorisi, yüzüğün efendisi, kolyenin sahibini bekliyor. Zaman nasıl geçiyor anlamıyorum, saatimiz eksik olmasın diyen çiftler için ise Saat kategorisi, Leyla ve Mecnun’un tam zamanında hayatımıza girdiğini anımsatıyor.

 

E-ticaret platformu n11.com’un alışverişe aşk karıştıran kuponları kadın giyim’den kadın ayakkabı &çanta’ya, erkek giyim’den erkek ayakkabı’ya, kadın parfüm, kozmetik, takı, saat ve kişisel bakım’dan, erkek saat, takı, kişisel bakım, hediye setlerine, seyahat kategorisinden elektroniğe kadar birçok farklı kategoride geçerli.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri