n11.com’da üst düzey üç atama

14 Mart 2017 Salı

E-ticaret platformu n11.com’un yönetim ekibinde üst düzey üç atama gerçekleşti

n11comda-ust-duzey-uc-atama

n11.com, yönetim ekibinde gerçekleştirdiği üst düzey üç atamayla kadrosunu e-ticaretin dünyadaki gelişimini Türkiye’ye yansıtmayı ve kendi büyürken sektörü büyütmeye devam etmeyi hedefliyor.

 

n11.com’dan yapılan açıklamaya göre Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna daha önce Satış Direktörü olarak görev yapmakta olan A. Örpen Koçak, İş Destek Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna daha önce İş Destek ve Güvenli Yönetim Kıdemli Direktörü olarak görev yapmakta olan M. Ozan Akat, Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna ise daha önce Satış Planlama ve Destek Direktörü olarak görev yapmakta olan Kiho Lee getirildi. Atamalar kapsamında A. Örpen Koçak, M. Ozan Akat ve Kiho Lee yeni görevlerine 2 Mart 2017 itibarıyla başladı.

 

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri