Namet’e ihracat ödülü

21 Şubat 2017 Salı

Ekonomist Dergisi tarafından açıklanan Anadolu 500 araştırması sonuçlarına gore Namet, 2015 yılında sıralamada yer alan şirketler arasında, ihracatını en çok artıran 3 şirketten biri oldu.

namete-ihracat-odulu

Namet’in ihracatı, bir önceki yıla oranlayüzde 183,9 artışla, 14.632.925 USD düzeyinde gerçekleşti. Bu başarı ile Namet, Anadolu 500 içerisindeihracatını en çok artıran üç şirketten biri olarak ödüllendirildi.

 

Namet adına ödülü alan İhracat Müdürü Nihal Kayar, dünya standartlarına uygun üretim yapan şirketin, Azerbaycan, KKTC, Afganistan, Çin, Hong Kong, Vietnam, Kuveyt, Bahreyn, Dubai ve Katar’a ihracat gerçekleştirdiğini dile getirdi. Namet, 2015 yılında elde ettiği 1.225 milyon TL’lik cirosuyla, Anadolu 500 içerisinde 19 uncu sırada yer aldı.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri