NASA Uzay Sergisi’ne yoğun ilgi

14 Mart 2013 Perşembe

Bugüne kadar 220 bin kişi tarafından ziyaret edilen NASA Uzay Sergisi, yoğun ilgi nedeniyle 14 Nisan’a kadar uzatıldı

nasa-uzay-sergisine-yogun-ilgi

Marmara Forum, İstanbullulara, Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA’nın 50 yılı aşkın macerasını birebir görme fırsatı sunan sergi için, 1 bilet alana 1 bilet hediye kampanyası düzenledi. Marmara Forum’da gerçekleşen, ‘NASA: A Human Adventure - Bir Uzay Yolculuğu’ sergisi, insanlığın uzay macerasında yaşananları, kullanılan araç ve aksesuarlarıyla dikkat çekiyor.
Bugüne kadar İstanbul ve diğer şehirlerden gelen 220 bin ziyaretçiyi ağırlayan sergi, gördüğü yoğun ilgi sebebiyle 14 Nisan’a kadar uzatıldı.

Marmara Forum içerisinde yer alan Expo Center’da 2.500 metrekare alana kurulan ve ABD dışında yapılan en kapsamlı sergi olma özelliğini taşıyan NASA: Uzay Yolculuğu Sergisi, hafta içi her gün 10.00 - 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri