Nata Vega Outlet’te adrenalin yükseliyor

21 Ekim 2014 Salı

Ankara’nın Outlet alışveriş merkezi Nata Vega Outlet heyecan dolu bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor

nata-vega-outlette-adrenalin-yukseliyor

Türk Hava Kurumu kuruluşu olan Gökçen Havacılık tarafından hayata geçirilen ve bir ilk olan “Action Fly Taşınabilir Paraşüt Kulesi” 26 Ekim’e kadar alışveriş merkezi ziyaretçileri ile buluşuyor. 14.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşen, heyecan ve adrenalin dolu Action Fly’dan atlayış deneyimi yaşayan kişilere sertifikalı paraşüt eğitmenleri eşlik ediyor.

Uçak ve helikopter gibi hava araçlarına gerek duyulmadan paraşütle atlama sporunu, heyecan ve adrenalin dolu dakikalarla yaşama imkânı sunan Action Fly, Ankara’da faaliyet gösteren sabit paraşüt kulesi ile aynı yüksekliğe sahip. 40 metre yükseklikte paraşüt atlayışını deneyimlemek isteyen tüm Başkentliler için Action Fly 26 Ekim’e kadar Nata Vega Outlet’te devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri