“Nefes kesen bir turnuva”

27 Mayıs 2014 Salı

Yönetimini Jones Lang Laselle’nin yürüttüğü Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi Türkiye Basketbol Federasyonu 3x3 Türkiye Turu Ankara ayağına ev sahipliği yaptı

nefes-kesen-bir-turnuva

86 takım ve yaklaşık 350 sporcunun mücadele ettiği 3x3 Türkiye Turu Ankara ayağı, sporcuların yanı sıra Ankaralı basketbol severlerden de yoğun ilgi gördü. Sporcular 18 yaş altı ve 18 yaş üstü kategorilerinde Ankara’nın en iyisi olmak için sahada ter dökerken, müzik ve 3x3 basketbol heyecanı seyircilere oldukça keyifli anlar yaşattı.

Önceki gün (25 Mayıs) gerçekleşen final sonrası 18 yaş üstü kategoride Kimbo takımı birinci olurken 18 yaş altı kategori de ise birincilik 3B takımının oldu. Kıyasıya rekabetin ardından birinci olan takımlara Adidas’tan 800 TL hediye çeki ve Atlantis Sports Center’dan 3 aylık üyelik hediye edildi.

Öte yandan 18 yaş üstü birinci olan takım Ağustos ayında gerçekleşecek olan 3x3 Türkiye Turu Finaline katılım hakkı kazandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri