Neomarin 5’inci yılını kutluyor

22 Nisan 2014 Salı

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi bu yıl 5’inci yılını kutladı

neomarin-5inci-yilini-kutluyor

Neomarin 5’inci yılını geçtiğimiz günlerde marka temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği  kokteyl ile coşkuyla kutladı. Alışveriş Merkezi Müdürü Gökay Uzar, alışveriş merkezi içinde yer alan markalarla 5 yıldan  bu yana başarıyla sürdürülen iş ortaklığının devamını diledi ve 5’inci yıl pastasını marka temsilcileriyle birlikte kesti.

5’inci yıl için hazırlanan binlerce adet özel çikolata kutusunu ziyaretçilere ve kokteyle katılan misafirlere dağıtıldı. Bu güzel anlar hatıralardan silinmemesi için fotoğraflandı ve marka temsilcilerine hediye edildi. 

15 Nisan 2009 tarihinde açılışı yapılan ve İstanbul’un gelişen bölgelerinden Pendik’te, 36 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ile 130 ulusal & uluslararası ve yerel markaya ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, 20 restoran & kafesi ile de yeme içme alanında yaklaşık 600 kişiye hizmet veriyor. Neomarin AVM’de çocuk eğlence alanları ve hipermarket ile birlikte bin 200 araçlık otopark da mevcut.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri