Neomarin çocukları sahneye çıkıyor

22 Mart 2013 Cuma

Ece Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi, farklı konseptlerle çocuklarla buluşmaya devam ediyor

neomarin-cocuklari-sahneye-cikiyor

Türkiye’de bir AVM çatısı altındaki ilk çocuk kültür merkezi olma özelliğiyle Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, Mart etkinliklerini tiyatro sanatına ayırdı. 2012 yılının başlarından beri kapalı mekanında çocukları ücretsiz olarak ağırlayan ÇKM, kültürü ve sanatı dolu dolu yaşamak isteyen minik ziyaretçiler için en neşeli fırsat.

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, açıldığı günden bu yana birbirinden farklı temalarla çocukları kültürler ve sanatlar arası yolculuklara çıkarmıştı.  Kökeni ilkçağlardaki gündelik ritüellere dayanan Tiyatro Sanatı uygulamalı atölyeleri ise 8 Mart Cuma günü başlayacak. Atölyeler, 30 Mart’a kadar ilgili günlerde 14.00-18.00 arasında açık kalacak.

Uzmanlar tarafından tamamen interaktif yöntemlerle yürütülen atölyeler, 3-6 ila 7-14 yaş gruplarına göre ayrı ayrı planlandı. Bu eğlenceli ve eğitici sürece katılmak isteyen minik tiyatro severler, 8 gün boyunca dünya klasiklerinden seçme masalların tiyatro sanatına uyarlanışına adım adım şahit olacak, büyüleyici kahramanlara dönüşerek sahneye çıkacaklar. Dünya Tiyatrolar Günü’nü kapsayan Mart ayını bu çok özel etkinlik serüveniyle geçirecek olan çocuklar, tiyatro masklarıyla efekt verecekleri kolaj resim uygulamalarıyla da Kolektif Art’a adım atacaklar. Etkinlik alanı, Ressam Şakir Sağlam’ın hızlı resim şovlarıyla tam bir sanat ortamına dönüşecekken, gün boyu yüz boyama gibi sürprizler de kültür merkezi ziyaretçilerinin peşini bırakmayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri