“Neomarin Kadın Kulübü” projesi başlıyor

23 Mayıs 2013 Perşembe

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi, yeni bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmek için bir kez daha kollarını sıvadı. Bir seneyi aşkındır çocuklara ücretsiz etkinlik imkanı ve alanı sağlayan Çocuk Kültür Merkezi’nin yanı sıra, yeni sunulan proje kapsamında sportif ve kişisel gelişim konularında şimdi kadınlar için de pek çok avantaj ve fırsat, Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi tarafından ücretsiz olarak sunulacak

neomarin-kadin-kulubu-projesi-basliyor

Kadınların, faydalanmak için astronomik bütçeleri gözden çıkardığı, pilates, zumba sportif etkinlikleri, psikolog, yaşam koçu söyleşileri, makyaj, cilt bakımı ile ilgili eğitici seminer ve atölye uygulamalarının yanı sıra astroloji, numeroloji ve birçok  sürpriz etkinlik, sadece kulüp üyesi kadınları bekliyor. Eğitmen ve profesyoneller eşliğinde sağlıklı kilo verirken yaşantılarına değer ve anlam katan birçok konuda uzman desteğine ücretsiz sahip olmak “Neomarin Kadın Kulübü” sayesinde artık mümkün.

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi tüm etkinlikleri sadece üye kadınların kabul edildiği, üyelere özel kapalı bir alanda gerçekleştirecek.

Neomarin Pendik Alışveriş Merkezi aynı zamanda, sosyal yapısı ile yeni dostlukların da  köprüsü olacak Kadın Kulübü’nün detaylı etkinlik programı ve üye kayıtları için tüm kadınları AVM içerisinde bulunan danışma masası ve özel etkinlik alanına bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri