Neomarin’de İstanbul kanatlar altında

03 Temmuz 2013 Çarşamba

Neomarin Pendik AVM Çocuk Kültür Merkezi’nin aktiviteleri sürüyor. Katılımcılar 7 Haziran – 6 Temmuz arasında İstanbul’un tarihi semtlerini sanat atölyeleriyle yeniden keşfedecek

neomarinde-istanbul-kanatlar-altinda

Minik kültür ve sanat meraklılarının Üsküdar, Sultanahmet, Boğaziçi, Beyoğlu, Eminönü, Pendik, Kadıköy, Fatih, Adalar üzerinden İstanbul’u bütünüyle tanıyacakları yolculuk, cuma ve cumartesi günleri 14.00-18.00 arasında sürecek.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu etkinlikler, 03-06 yaş arası için ritim ve resim atölyelerinden oluşurken; 07-14 yaş grubu için rölyef, maket, kolaj, mitoloji, oyun, tasarım, resim, gravür, dans ve mutfak sanatlarından oluşan sayısız atölye hazırlandı. İlgili günlerde 14.00-18.00 saatleri arasında gün boyu sürecek yüz boyama aktivitesinin yanı sıra İstanbul Hatırası çekim alanında da fotoğraf çekimi yapılacak.

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’nin tüm etkinlikleri, her ay farklı tematik bir konseptle, uzman eğitmenler eşliğinde uygulanıyor. Katılımcılara Neomarin Çocuk Kültür Merkezi’ne ücretsiz üyelik kartı sağlanarak, Alışveriş Merkezi’nin pek çok avantajından da yararlanma fırsatı sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri