Neomarin’den Kasım ayına özel etkinlikler

07 Kasım 2013 Perşembe

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, sanata, kültüre, akranlığa ve okumaya meraklı çocuklara özel etkinlikler düzenliyor

neomarinden-kasim-ayina-ozel-etkinlikler

Kasım ayı içindeki önemli günleri aktivitelere dönüştüren kültür merkezi, yeni programına 1 Kasım’da Türk Harf Devrimi Haftası aktivitesiyle başladı. Neomarin Pendik AVM Çocuk Kültür Merkezi, etkinlik programına Lösemili Çocuklar ve Organ Bağışı Haftası, Dünya Şehircilik Günü, Atatürk Haftası, Dünya Çocuk Kitapları Haftası’yla Öğretmenler Günü’ne özgü atölyeleri de ekleyerek programına devam ediyor.

Çocuk Kültür Merkezi, 1-30 Kasım arasındaki her Cuma ve Cumartesi günü ilköğretim okullarını, yuvaları ve Neomarin Pendik AVM’yi ziyaret eden tüm çocukları kapalı alanında ağırlayacak. Kolaj,  Heykel, Bereket, Mimarlık, Tasarım, Yaratıcı Drama, Mozaik, Kukla, Çini, Mutfak atölyelerini içeren program, 3-6 ve 7-14 yaş grubundaki ziyaretçilerin motor gelişimlerine uygun bir yapıda ilerliyor.

Neomarin Çocuk Kültür Merkezi ev sahipliğinde bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan 6’ncı Dünya Çocuk Kitapları Haftası Etkinlikleri, Yekta Kopan’ı Onur Konuğu olarak ağırlarken, 15-16 Kasım günlerinde de çok sayıda yazar, kitap ve okuma alışkanlığını pekiştiren atölyeler düzenlenecek.

Çocukların akranlarıyla birlikte sosyal bir alanı paylaşmaları, ortak hedefler doğrultusunda paydaşlık kurmaları esasıyla yola çıkan Neomarin Çocuk Kültür Merkezi, her ay farklı bir tematik programla çocukları birbirine bağlamaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri