NeoPlus güzeli ve yakışıklısı seçildi

07 Mart 2013 Perşembe

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Idol of Models 2013’te, “NeoPlus Güzeli” Beril Esra Atahan, “NeoPlus Yakışıklısı” ise Can Çeliktay oldu

neoplus-guzeli-ve-yakisiklisi-secildi

Eskişehir’de bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Idol of Models’ta “NeoPlus Güzeli ve Yakışıklısı” seçildi. 5 Mart Salı günü 222 Park Retro Hall’de NeoPlus Outlet AVM ana sponsorluğunda gerçekleşen Idol Of Models 2013, yoğun katılımla gerçekleşti.

Vatan Şaşmaz’ın eğlenceli sunumuyla yapılan yarışmada jüri üyeleri Serpil Çakmaklı, Fuat Cingiler, Tolga Çam, Yahya Doğu Demir, Efecan Dianzenza, Emel Erdemanar ve NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi Müdürü Mert Örücü’ydü.

Yarışmada Beril Esra Atahan NeoPlus Güzeli ve Can Çeliktay NeoPlus Yakışıklısı seçildi. Acıktım Cafe Plus’ta yapılan basın toplantısında basına tanıtılan NeoPlus Güzeli ve Yakışıklısı bu özel ödülü almış olduklarından büyük mutluluk duyduklarını belirtti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri