Neoplus Outlet’te Gençlik Festivali

17 Mayıs 2013 Cuma

Atatürk’ün ateşlediği, Cumhuriyet meşalesinin yanmaya başladığı Samsun’dan yola çıkan vosvoslar, o ateşi her zaman sıcak tutan Eskişehirlilerle NeoPlus’ta buluşuyor

neoplus-outlette-genclik-festivali

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile 19 Mayıs’ı coşkuyla kutluyor. Liselerarası basketbol turnuvasından vosvos şenliğine kadar birçok etkinlik ile gençleri eğlenceli bir bayram bekliyor.

Özel günlerde düzenlediği etkinliklerle Eskişehirlilerin buluşma noktası olan Neoplus Outlet 19 Mayıs’ta Eskişehirli gençleri bir araya getiriyor. Liselerarası basketbol turnuvasıyla gençleri buluşturan Neoplus Outlet, 18-19 Mayıs günlerinde 11.00-18.00 saatleri arası ve 19 Mayıs saat 18.00’de de final karşılaması ile gençleri sürpriz ödüllerin beklediği Basketbol Turnuvası gerçekleştiriyor.

19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün ateşlediği, Cumhuriyet meşalesinin yanmaya başladığı Samsun’dan yola çıkan vosvosları, o ateşi her zaman sıcak tutan Eskişehirlilerle NeoPlus’ta buluşuyor. Samsun’dan alınan topraklar bugün (17 Mayıs) saat 17.00’de NeoPlus Outlet açık otopark alanında yapılacak tören ile teslim edilecek. Ayrıca yarın saat 12.00’de ise kortej eşliğinde NeoPlus Outlet açık otopark  alanından çıkış yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri