Neoplus Outlet’te yazlık sinema

19 Temmuz 2013 Cuma

NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi ve Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile ramazan boyunca her cumartesi Yazlık Sinema Keyfi NeoPlus Outlet AVM ’de yaşanıyor

neoplus-outlette-yazlik-sinema

AVM Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirdiği yazlık sinema ile yeşilçam nostaljisini Eskişehirlilere yaşatıyor. Ramazan ayı boyunca her cumartesi saat 21.00’de başlayan sinema keyfi ile yeşilçam filmleri, döneme damgasını vuran ve günümüzde ise halen keyifle izlediğimiz filmler ziyaretçilerle buluşuyor.

“Neşeli Günler” ile start alan yazlık sinema keyfi halk tarafından yoğun ilgi gördü. Adile Naşit’ten Kemal Sunal’a, Şener Şen’den Munir Özkul’a, Zeki Alasya’dan Metin Akpınar’a kadar dönemin ünlü aktör ve artistlerinin oynamış olduğu filmler ile yazlık sinema nostaljisi ramazan ayı boyunca NeoPlus Outlet AVM’de yaşanıyor.

Sinema günlerinde yarın (20 Temmuz) Yedi Bela Hüsnü, 27 Temmuz Cumartesi günü Âşık Oldum, 3 Ağustos Cumartesi günü Nereye Bakıyor Bu Adamlar filmleri sinemaseverlerle buluşacak. Ücretsiz olarak yayınlanacak filmleri NeoPlus Outlet AVM açık otoparkından izlenilebilecek.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri