Neoplus’ta geri dönüşüm başladı

27 Kasım 2013 Çarşamba

Kullanılmayan elektronik ürünleri Neoplus’a götürmek sizden çocuklar için yeni bilgisayarlar NeoPlus’tan

neoplusta-geri-donusum-basladi

NeoPlus Outlet anlamlı bir kampanyaya imza atıyor. Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi, “NeoPlus’ta Geri Dönüşüm Başladı”  sloganıyla başlattığı kampanyayla bilgisayarı olmayan çocuklara bilgisayar kazandırıyor.

Etkinlikte, 22 Kasım – 22 Aralık günleri arasında Alışveriş Merkezi’nde kurulacak elektronik atık toplama ünitesiyle kullanılmayan elektronik ürünler toplanacak ve sonrasında elde edilecek gelirle ihtiyacı olan çocuklara bilgisayar hediye edilecek.

Doğal kaynakların korunmasından, enerji ve tasarrufuna, geleceğe ve ekonomiye yatırımın öneminin vurgulanması hakkında bilgilendirme broşürleriyle de desteklenen projede, ayrıca çocukların ilgisini çekebilmek için özel tasarlanan afacan maskotu da görev alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri