Nescafe yeni kahve devrimine Türkiye’den başlayacak

28 Eylül 2016 Çarşamba

Nestlé Professional’ın, dünya lansmanı ilk kez Türkiye’de yapılan yeni kahvesi Nescafe Milano Ispirazione Italiana ile, dünyanın özenle seçilmiş en iyi kahve çekirdeklerinden elde edilen çözünebilir kahve ve geleneksel yöntemlere göre on kat daha ince çekilmiş mikro kahve çekirdekleri ilk kez bir arada

nescafe-yeni-kahve-devrimine-turkiyeden-baslayacak

Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé’nin, ev dışı tüketim alanında uzman iş birimi Nestlé Professional, Nescafe’nin kahve konusundaki 75 yılı aşkın tecrübesini, yenilikçi çözümleriyle birleştirerek, yeni kahvesi Nescafe Milano Ispirazione Italiana’yı sektöre ve işletmecilere tanıttı. Müşterileri için yaratıcı, kârlı ürün ve servisleriyle yıllardır toplam çözüm ortağı olarak hizmet sunan Nestlé Professional, Nescafe Milano Ispirazione Italiana ile başlayıp tüm kahve portföyünde keşfedilmesi heyecan verecek, devrim niteliğinde bir döneme adım attığını da duyurdu.


Italyan kahveseverlerden tam not alarak, yepyeni bir kahve işleme yöntemi ile hayat bulan Ispirazione Italiana, Nescafe Milano ustalığı ile kahve uzmanlığını bir adım ileri taşıyor. Ispirazione Italiana, özenle seçilmiş, en iyi yüzde 100 Arabika kahve çekirdekleri üzerinde bir barista hassasiyetiyle çalışılarak tüketicilerin ve işletmelerin beğenisine sunulan özel bir harman. Bu olağanüstü zengin harmanı yaratan, her bir kahve çekirdeğini Nescafe Milano ustalığı ile işleyen mükemmeliyetçi bir süreç.Bu yeni harmanın sırrı; daha yoğun ve zengin aroma elde etmek için bu kullanılanmikro çekilmiş kahve taneleri.


Bu yeni harman ile ayrıca, Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Red Dot Tasarım Ödülü’ne sahip Nescafe Milano yeni jenerasyon makinanın ustalığı ile, dünyanın özenle seçilmiş en iyi kahve çekirdeklerinden elde edilen çözünebilir kahveleri, geleneksel yöntemlere göre on kat daha ince çekilmiş mikro kahve çekirdekleri ilk kez bir araya geliyor. İşletmelerin kahve menüsüne değer katan NESCAFÉ Milano Ispirazione Italiana ile hazırlanan espresso, americano, lungo ve espresso bazlı özel içeceklerden tüketicilere mükemmel bir fincan kahve deneyimini vaat ediyor.  Çünkü mikro çekilmiş çekirdekler sayesinde, her fincanda devrim niteliğindeki bu teknoloji ile sunulan zengin ve yenilikçi tat, zor beğenen kahve severlerin bile ilgisini fazlasıyla çekecek türden.


Tadanların yüzde 87’si bu harmanı tercih etti
Ispirazione Italiana, yani “İtalyan ilhamı”, adından da anlaşıldığı gibi, kahve ve özellikle de espresso kültüründe çok önemli bir yere sahip olan İtalya’da geliştirildi. Süreç İtalya’da ve Isviçre’de yürütüldü. Italyan kahveseverlerle yapılan tadım testlerinde dünyanın önde gelen diğer çekirdek kahve markaları ile test edildi, etkileyici sonuçlar elde edildi. Kör tadım testlerinde Nescafe Milano Ispirazione Italiana’yı tadanların yüzde 87’si bu harmanı tercih etti.


Hem espressonun memleketi İtalya’da hem de lungo ve americanonun en sevilen sade kahve çeşitleri olduğu Almanya’da tüketici testlerine devam edildi. Elde edilen genel toplam skorlar (tüketiciler + müşteriler), bu sihirli harmanı İtalya’da yüzde 88, Almanya’da ise yüzde 93 tercih oranlarıyla zirveye oturttu. Özellikle “dengeli, zengin ve lezzetli” tadını ve “yüksek kaliteli harmanı” beğendiklerini belirten katılımcılar, bir fincan Nescafe Milano Ispirazione Italiana’yı “tüm duyuları harekete geçiren en güzel an” olarak tanımladılar.


Kahve menüsüne değer katıyor
Nescafe Milano Ispirazione Italiana ile başlayıp tüm kahve portföyünde keşfedilmesi heyecan verecek, devrim niteliğinde bir döneme adım atan Nestlé Professional, lansmanını yaptığı yeni kahvesiyletüketicilere ve müşterilere her zaman daha fazlasını mümkün kılma taahhüdünü pekiştiriyor.


Ispirazione Italiana ile Nescafe Milano 2.0 (2. jenerasyon) makine çözümünün kolaylığıyla üstün kaliteli kahve bir araya geliyor. Nescafe Milano Ispirazione Italiana, ev dışı tüketim sektörüne hizmet veren tüm işletmelerin kahvesever müşterilerine her fincanda mükemmel bir kahve deneyimi sunmak için ihtiyaci olan en iyi harman. Bu amaçla titizlikle hazırlanan kahve menülerine daha fazla değer katması ve müşteri portföyünün gelişmesine katkıda bulması da kaçınılmaz bir gerçek oluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri