Neşeli çift Olivium’daydı

23 Aralık 2013 Pazartesi

Faik Öztürk’ün yeni yıl hediyesi olarak aldığı ayakkabı Safiye Soyman’a olmayınca olanlar oldu

neseli-cift-oliviumdaydi

Zeytinburnu Olivium Outlet Show dünyasının en sevilen sempatik çifti Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ü ağırladı. İkiliyi izlemeye gelenler, Faik Öztürk’ ün şarkıları ile halay çekip, Safiye Soyman’ın şarkıları ile duygulu anlar yaşadı. Her fırsatta eşi Safiye Soyman’ la uğraşan Faik Öztürk eşine yeni yıl hediyesi olarak aldığı ayakkabının sanatçının ayağına iki numara küçük olunca olanlar oldu. Ayakkabıyı giydirmek için epey uğraşan Faik Öztürk bu sırada izleyenleri kahkahaya bogdu. Uzun bir uğraştan sonra ayakkabı ayağına olmayınca bunun üzerine Safiye Soyman “Yıllardır ayakkabı numaramı hala öğrenemedin mi?” diyerek eşine sitem edince, Faik Öztürk “valla şaşırdım çokda emindim gerçi bir tane kalmıştı ucuz ve promosyonda diye almıştım” dedi.

Banu Noyan organizasyonu ile hayranlarıyla buluşan çift Alışveriş merkezinde büyük ilgi ile karşılandı eğlenceli çift sevenlerine mini konser verip bol bol imza dağıtıp, fotoğraf çektirdi. Faik Öztürk ve Safiye Soyman’ın çifti Olivium AVM’de bulunan mağazaları da dolaşarak ortalığı birbirine kattılar.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri