Neşeli Meksikalı Feast’te

10 Ekim 2013 Perşembe

Türkiye’de dondurulmuş gıda markası olarak hizmet veren Feast’ten yeni ürün

neseli-meksikali-feastte

Feast, yeni bir ürün piyasaya sürüyor. Feast’in yeni ürünü Tospidos rafa çıkmaya başladı. Tostino’nun yeni kardeşi Feast Tospidos, pide hamurunda kıymalı, hafif acılı ve çeşnili bol malzemeli içiyle pratik yemek anlayışına yeni bir yorum getiriyor.

İster fırında ister tost makinasında kolayca hazırlanabilen Feast Tospidos, içindeki farklı baharat ve özel soslarla Meksika esintili bir lezzet sunuyor.

Migros Mutluluk Teması’yla birlikte “En neşeli Meksikalı” sloganıyla lansmanı yapılan Feast Tospidos, ambalajında da yenilik yaptı. Daha önce Universal Pictures, Lucas Films, Time Magazine, The New Yorker, The New York Times, Microsoft, Rolling Stone, MTV,  Nike, GQ, Esquire, Business Week, Newsweek gibi önemli medya kuruluşları ve markalarla çalışan uluslararası illüstrasyon sanatçısı Tomer Hanuka, Feast Tospidos’un paket çizimlerini gerçekleştirdi. Feast Tospidos’un bu ambalajı kategorisinde bir ilke imza attı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri