Nespresso’nun tasarımları İstanbul’a özel

03 Ekim 2014 Cuma

Nespresso’dan Türkiye’deki 2’nci butiğinin açılışı anısına çok özel İstanbul Koleksiyonu

nespressonun-tasarimlari-istanbula-ozel

Kahve kültürüne farklı bir bakış açısı getiren kendine özgü doğal aroma ve notaları sunan Nespresso, Türkiye’de 2’nci mağazasının açılışı anısına İstanbul’un simgelerinin yer aldığı özel tasarım üçlü kahve kutuları üretti. Uri İstiroti tarafından tasarlanan, sınırlı sayıda üretilen özel tasarımlı kutu, kahve severler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Premium kapsül kahve sisteminde dünya lideri, profesyonel kahve yapma deneyimini evlere taşıyan Nespresso, Nişantaşı’nın ardından Türkiye’deki ikinci butiğini, Suadiye’de açtı. Suadiye Boutique açılışına özel olarak Nespresso Türkiye, hem premium kahve keyfinin Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na genişleme yolculuğunu hikâyeleştirmek hem de Türkiye’de her geçen gün artmakta olan kahve tutkusuna minnettarlığını ifade etmek için üzerinde İstanbul’un simgelerinin yer aldığı özel tasarım üçlü kahve kutuları üretti.

İllüstrasyon alanında uzmanlaşan ve 2006 yılında Lurzer’s Archive tarafından dünyanın en iyi 200 illüstratöründen biri seçilen Uri İstiroti tarafından tasarlanan ve içerisinde en çok tercih edilen; Volluto, Roma, Arpegio seçeneklerinin olduğu özel kutular yılsonuna kadar Suadiye ve Nişantaşı Boutique’lerde satışta olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri